Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 22 kwietnia 2021 napisz DONOS@

Porozumienie Zielonogórskie się łamie?

Jak podała PAP pierwsi lekarze z Porozumienia Zielonogórskiego podpisują umowy z Narodowym Funduszem Zdrowia. Agencja powołała się na słowa rzeczniczka prasowego podlaskiego oddziału NFZ Grażyna Pawelec. "W delegaturze oddziału NFZ w Łomży wpłynęły trzy oferty od lekarzy z PZ" – powiedziała Pawelec.

Zdaniem rzeczniczki, są to pierwsze sygnały, że coś się zmienia.

Tymczasem dziś (w piątek 30 XII) wieczorem w Hotelu Cristal w Białymstoku mają się spotkać lekarze członkowie podlaskiego oddziału Porozumienia Zielonogórskiego. Głównym tematem rozmów będą negocjacje z NFZ-etem o przyszłorocznej opiece nad pacjentami.
210407125521.jpg

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę