Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 05 czerwca 2023 napisz DONOS@

Będzie nowy tomograf i remont Oddziału Zakaźnego

Główne zdjęcie
Zdjęcie ilusyracyjne

Łomżyński szpital uzyskał prawie 8 mln zł dofinansowania na remont i doposażenie Oddziału Obserwacyjno-Zakaźnego oraz wymianę tomografu komputerowego. Co ważne, całość zostanie sfinansowana ze środków unijnych.

Wniosek ,,Poprawa efektywności leczenia i diagnozowania pacjentów chorych na choroby zakaźne poprzez przebudowę i doposażenie w sprzęt i aparaturę medyczną Oddziału Obserwacyjno-Zakaźnego oraz wymianę tomografu komputerowego…..” przeszedł pozytywnie ocenę i został w całości zaakceptowany przez Ministerstwo Zdrowia uzyskując 8 miejsce na liście rankingowej wszystkich placówek i pierwsze w województwie – czytamy w notce przesłanej przez Szpital Wojewódzki im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Łomży. Człość dofinansowania z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego łomżyńskiej jednostki wyniesie 7.852.188,34 zł i co ważne, realizacja programu nie wymaga wkładu własnego. 

Dofinansowanie przeznaczone jest na przebudowę i doposażenie Oddziału Obserwacyjno-Zakaźnego oraz wymianę tomografu komputerowego wraz z adaptacją pomieszczeń. Do grudnia 2023 roku szpital ma czas na prace remontowe oraz dostawy sprzętu.  

 


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę