Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 22 lipca 2024 napisz DONOS@

Dni adaptacyjne

Serdecznie zapraszamy wszystkie dzieciaki, które od września rozpoczną przygodę z naszym przedszkolem na dni adaptacyjne, które odbędą się 7, 8 i 9 czerwca 2022r. w Przedszkolu Publicznym nr 5. W programie: 7. 06. godz. 15:30 - spotkanie z dyrektorem, poznanie kadry pedagogicznej, występ artystyczny przedszkolaków. 8 i 9.06. godz. 16:00 - wspólne zabawy dzieci, rodziców i nauczycielek w sali oraz w ogrodzie przedszkolnym. Zapraszamy.

Agata Komorowska
wt, 07 czerwca 2022 11:14
Data ostatniej edycji: wt, 07 czerwca 2022 11:16:01

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę