Przejdź do treści Przejdź do menu
środka, 04 października 2023 napisz DONOS@

Podziękowanie za udział w konkursie ,,Edukujemy - Pomagamy"

Chcielibyśmy się pochwalić, że dzięki udziałowi naszego Przedszkola w II Edycji II-go Cyklu Konkursu ,,Edukujemy - Pomagamy" zorganizowanego przez Towarzystwo Opieki nad Ociemniałymi Stowarzyszenie i REBA Organizacja Odzysku S.A. Internat dziewcząt na terenie OSW w Laskach otrzymał piec grzewczy wraz z instalacją. Natomiast my otrzymaliśmy Dyplom oraz pisemne podziękowanie za udział. Nadal zachęcamy do przynoszenia baterii i umieszczania ich w specjalnych pojemnikach znajdujących się w naszym przedszkolu. Serdecznie dziękujemy za nasz wspólny sukces 🙂🔋💚


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę