Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 25 września 2023 napisz DONOS@

Stwórzmy razem Giga Laurkę dla Strażników Lasów

Zachęcamy do namalowania laurki dla Strażaka i Leśnika na kartce A4 oraz przesłanie zdjęcia pracy na naszą pocztę przedszkole5lomza@wp.pl.

W dniu 4 maja, br. przypada święto Strażaka, a 5 maja święto Leśnika. To świetna okazja do tego, aby im bardzo gorąco i wyjątkowo podziękować za ich pracę włożoną w ochronę lasów przed pożarami tworząc wirtualną MEGA interaktywną laurkę składającą się z tysięcy laurek namalowanych przez przedszkolaków i dzieci młodszych klas szkół podstawowych z całej Polski.
Również nasze przedszkole włączyło się w akcję Cała Polska Maluje Giga Laurkę dla Strażników Lasów. Wystarczy namalować laurkę dla Strażaka i Leśnika na kartce w formacie A4 dowolną techniką plastyczną, zrobić zdjęcie pracy i przesłać ją do nas na adres przedszkole5lomza@wp.pl do 25 kwietnia.
Stwórzmy razem Giga Laurkę dla Strażników Lasów! 💚

 

Foto:
Agata Komorowska
wt, 19 kwietnia 2022 10:24
Data ostatniej edycji: wt, 19 kwietnia 2022 10:29:04

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę