Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 28 lutego 2021 napisz DONOS@

Co dzień nowy rekord

Ponad 10% zyskały podczas wczorajszej sesji akcje łomżyńskiego Pepees- u. Na zamknięciu wtorkowych notowań Giełdy Papierów Wartościowych w Warszawie za jedną akcję spółki płacono po 86 zł. Dzień wcześniej było to jedynie 78 złotych i co warto dodać był to rekord cenowy akcji spółki. Od wczoraj rekord jest już o 8 zł wyższy.

Ponad 10% wzrost cen Pepees-u był jednym z najwyższych podczas wtorkowej sesji. Więcej zyskały tylko walory czterech spółek: CAPITAL, SPRAY, HYGIENIKA i ENERGOPOL.
Dodajmy, że akcje Pepees-u rosną stale od połowy roku. Tylko w ciągu ostatniego tygodnia ich właściciele zarobili na każdej z nich po 15 zł.
210204100642.gif

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę