Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 01 października 2023 napisz DONOS@

Kino Millenium z dotacją od marszałka

Ponad 100 tys. zł dotacji z funduszy europejskich otrzymało Kino Millenium w Łomży. Pieniądze mają być przeznaczone na montaż dwóch modułów paneli fotowoltaicznych na dachu kina, co ma wpłynąć na obniżkę cen biletów.

Przyznane pieniądze pochodzą z instrumentu finansowego RACT-EU. Zarząd województwa, część funduszy z tej specjalnej puli przeznaczył na walkę z kryzysem gospodarczym. Pomoc została skierowana właśnie na inwestycje OZE. 

– Kolejny raz możemy się przekonać w jaki sposób fundusze europejskie pomagają zrealizować ważne dla naszej społeczności tzw. „zielone” projekty. Projekty, dzięki którym m.in. przedsiębiorcom radykalnie obniżą się rachunki za prąd, a do obiegu trafia coraz więcej prądu z odnawialnych źródeł – mówił podczas podpisania umowy o dofinansowanie Marek Olbryś.

Instalacja fotowoltaiczna ma mieć moc 40 KW, a zakończenie prac zaplanowane jest do czerwca br.. Produkcja prądu ma się odbywać na własne potrzeby. W związku tym współwłaściciel Kina Milenium Karol Charubin zapowiedział obniżkę cen biletów.

 


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę