Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 30 maja 2024 napisz DONOS@

Nabór 2022/2023

Drodzy Rodzice!!!

Informujemy, że rusza nabór na nowy rok 2022/2023. Wszelkie informacje dotyczące naboru oraz harmonogram znajdą Państwo na stronie https://bip-lomza.pl/ w zakładce "Nabór do przedszkola" oraz "Dokumenty do pobrania".

 

 

Zgodnie z harmonogramem rekrutacyjnym do dnia 22.02.2022r. należy złożyć deklarację o kontynuacji uczęszczania dziecka do przedszkola.

 

 

Rodzice, którzy po raz pierwszy będą zapisywać dziecko do przedszkola wnioski mogą składać w terminie 22.02.2022- 10.03.2022r.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę