Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 01 czerwca 2023 napisz DONOS@

Życzenia Świąteczne

Kochani Rodzice oraz Przyjaciele naszego Przedszkola. W te szczególne dni Bożego Narodzenia życzymy wielu wspaniałych chwil, radości i wiary w przyszłość. Niech ten piękny czas bedzie chwilą refleksji i przemyśleń nad sprawami dla nas ważnymi, niech obfituje we wzajemną życzliwość, miłość i szczęście, a przede wszystkim zdrowie. Najserdeczniejsze życzenia na te Boże Narodzenie składa Dyrekcja, Nauczyciele, Personel oraz Przedzkolaki.

Agata Komorowska
cz, 23 grudnia 2021 20:28
Data ostatniej edycji: nie, 26 grudnia 2021 20:34:49

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę