Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 20 kwietnia 2021 napisz DONOS@

Podwoili wartość w pół roku

Główne zdjęcie
analiza techniczna cen akcji Pepees

W ciągu niespełna pół roku ceny akcji łomżyńskiego Pepeesu wzrosły o 100%. O ile w połowie lipca za jedną akcję płacono nawet poniżej 35 zł, to ostatniego listopada cena ta przekroczyła 70 zł. Akcje spółki idą w górę nawet mimo wejścia pracowników w spór zbiorowy z zarządem firmy i groźby strajku w zakładzie.

Tak wielki wzrost cen oznacza, że inwestorzy giełdowi, którzy postawili na łomżyńska spółkę mogą cieszyć się wielkimi zarobkami. Każdy jeden tysiąc złotych zainwestowany w połowie roku w te walory dziś wart jest dwa tysiące.
Czy do końca roku na Pepeesie da radę zarobić jeszcze więcej? - to pytanie pozostaje otwarte. Wiadomo natomiast, że swe zamiary wobec spółki – przynajmniej oficjalnie - zmienił główny jej udziałowiec Hubert Gierowski. Biznesmen, który w połowie listopada przepisał swoje akcje Pepeesu, dla spółki Central Capital LLC której jest jedynym właścicielem, oznajmił ostatnio, wbrew wcześniejszym zapowiedziom, że spółka ta nie będzie już zwiększać udziału w Pepeesie.
Dodajmy, że Central Capital LLC jest właścicielem 22% akcji łomżyńskiej spółki.
210407125521.jpg

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę