niedziela, 18 sierpnia 2019 napisz DONOS@

Podwoili wartość w pół roku

W ciągu niespełna pół roku ceny akcji łomżyńskiego Pepeesu wzrosły o 100%. O ile w połowie lipca za jedną akcję płacono nawet poniżej 35 zł, to ostatniego listopada cena ta przekroczyła 70 zł. Akcje spółki idą w górę nawet mimo wejścia pracowników w spór zbiorowy z zarządem firmy i groźby strajku w zakładzie.

analiza techniczna cen akcji Pepees
analiza techniczna cen akcji Pepees
Tak wielki wzrost cen oznacza, że inwestorzy giełdowi, którzy postawili na łomżyńska spółkę mogą cieszyć się wielkimi zarobkami. Każdy jeden tysiąc złotych zainwestowany w połowie roku w te walory dziś wart jest dwa tysiące.
Czy do końca roku na Pepeesie da radę zarobić jeszcze więcej? - to pytanie pozostaje otwarte. Wiadomo natomiast, że swe zamiary wobec spółki – przynajmniej oficjalnie - zmienił główny jej udziałowiec Hubert Gierowski. Biznesmen, który w połowie listopada przepisał swoje akcje Pepeesu, dla spółki Central Capital LLC której jest jedynym właścicielem, oznajmił ostatnio, wbrew wcześniejszym zapowiedziom, że spółka ta nie będzie już zwiększać udziału w Pepeesie.
Dodajmy, że Central Capital LLC jest właścicielem 22% akcji łomżyńskiej spółki.

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę