Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 21 maja 2024 napisz DONOS@

Warzywny tydzień

Miniony tydzień upłynął maluszkom na poznawaniu warzyw.

Smakowaliśmy różne warzywa, próbowaliśmy rozpoznawać je za pomocą zmysłu dotyku. Małe przedszkolaki wiedzą już, że jarzyny są bardzo zdrowe i trzeba je codziennie jeść.

 W tym tygodniu wykonaliśmy również 1 zadanie z Projektu: Zdrowa Ziemia- Zdrowi My. Maluszki wykonały pojemniki do segregacji odpadów. Każdy przedszkolak wie już jakimi odpadami nakarmić każdego potworka. Nasze kosze na stałe będą stać w naszej sali i przypominać dzieciom jakie rodzaje śmieci trzeba do nich wrzucać.

Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Agata Komorowska
śr, 27 października 2021 15:11
Data ostatniej edycji: so, 27 listopada 2021 15:15:23

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę