Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 28 października 2021 napisz DONOS@

Szczepienia trzecią dawką

Pracownicy ochrony zdrowia i osoby powyżej 50 lat będą mogli zaszczepić się trzecią dawką szczepionki przeciw Covid-19.

Wiceminister zdrowia Waldemar Kraska ogłosił dziś rekomendację Rady Medycznej. Aby wzmocnić poziom przeciwciał, trzecią dawką będą mogli zostać zaszczepieni pracownicy ochrony zdrowia i osoby powyżej 50. roku życia. Trzecią dawkę będzie można przyjąć po pół roku od pełnego zaszczepienia. Wiceminister ogłosił, że trzecia dawka będzie realizowana preparatami Moderny i Pfizera. Rejestrować się na szczepienie można po 24. września 2021 roku. 

Od 1. września osoby z poważnymi zaburzeniami odporności, niezależnie od wieku, także mogą przyjąć trzecią dawkę po 28 dniach od szczepienia. Uprawnionych z tego powodu jest około 220 tys. osób. 

 


 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę