Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 31 maja 2024 napisz DONOS@

Labirynt na sprzedaż

Główne zdjęcie
Kompleks Labirynt przy ul. Sikorskiego

Kompleks Hotelowo-Gastonomiczny Labirynt na sprzedaż. Ogłoszeni o takiej treści można znaleźć na olx-ie.

Jeśli dysponujesz znaczną gotówką, powiedzmy jakieś 5,4 mln zł, to możesz stać się właścicielem Kompleksu przy ul. Sikorskiego. Powierzchnia użytkowa obiektu wynosi około 2100m2, a działki 2070 m2. Lokal posiada: 24 klimatyzowane pokoje hotelowe klimatyzowane, restaurację/salę konferencyjną na 150 osób. W Kompleksie znajduje się także Karczma na 65 osób, restauracja włoska na 100 osób, salka konferencyjna ma 30 osób i kręgielnia dwutorowa. Sprzedający zachwala ładnie urządzony ogród na 80 miejsc i dodatkowy parking na 70 samochodów. 

Czy to efekt lockdownu?

Michał Spodynek w bolgu o nieruchomościach zwraca uwagę, że taka interpretacja może nasuwać się jako pierwsza, ale nie musi być prawdziwa. 

- Niektórym właścicielom może się najnormalniej nie chcieć „czekać aż wszystko wróci do normy”. Jeśli hotel zarabiał na siebie latami to można sobie pozwolić na sprzedaż nawet z korektą cenową – zauważa.

To nie jedyna taka sytuacja ostatniego czasu. Pod koniec lipca pojawiła się oferta sprzedaży Kina w Łomży, ale w ciągu kilku godzin zniknęła. 

 


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę