Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 11 grudnia 2023 napisz DONOS@

Od dziś czynna poradnia diabetologiczna w szpitalu

Główne zdjęcie
Szpital wojewódzki w Łomży

W łomżyńskim szpitalu wznawia działalność poradnia diabetologiczna. Chorzy na cukrzycę w ramach kontraktu z NFZ, mogą zapisywać się na wizyty.

Szpital Wojewódzki w Łomży poinformował o wznowieniu działalności, od 1 lipca 2021 roku, działalności poradni diabetologicznej. Diabetologia zajmuje się leczeniem cukrzycy i jej powikłań, a także innych schorzeń związanych z zaburzeniami homeostazy glikemii. Świadczenia medyczne będą realizować lekarze specjaliści z zakresu diabetologii – informuje Jolanta Gryc z pełnomocnik dyrektora szpitala. Aby skorzystać z usług otwartej poradni wymagane jest skierowanie od  lekarza  POZ  lub lekarza specjalisty.

Godziny pracy Poradni Diabetologicznej:

Wtorek 12.30-15.30 

Środa 11.00- 15.30  

Piątek 11.00- 15.30 

Godziny pracy rejestracji:  codziennie 7.00-14.30. 

Rejestracja telefoniczna w godzinach 10.00-14.00 pod nr telefonu 864733329 lub za pomocą e-rejestracji dostępnej na portalu pacjenta. 

 


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę