Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 17 kwietnia 2021 napisz DONOS@

Mlekovita naj...

Tytuł Najlepszej Spółdzielni Mleczarskiej w kraju i Największego Eksportera zdobyła Spółdzielnia Mleczarska Mlekovita z Wysokiego Mazowieckiego na rozpoczętych w Warszawie branżowych targach Mleko-Expo 2005. Za największą i najlepszą mleczarnię w Polsce Mlekovitę uznał Krajowy Związek Spółdzielni Mleczarskich Związek Rewizyjny.

Listę największych i najlepszych spółdzielni mleczarskich w Polsce, sporządzono na podstawie wyników finansowych za rok 2004. Mlekovita znalazła się na czele w następujących zestawieniach: 10 mleczarni o największych przychodach ze sprzedaży, 10 mleczarni o największych kapitałach własnych, 10 mleczarni o największym przerobie mleka, 10 mleczarni o największym skupie mleka, 10 mleczarni o największym zysku netto, 10 mleczarni, które dokonały największych inwestycji w 2004 r.
W nagrodę Mlekovita otrzymała puchar Prezesa ARiMR „za wybitne zasługi w unowocześnianiu przetwórstwa i poprawianie jakości mleka”.

Drugim prestiżowym wyróżnieniem, jakie zdobyła SM Mlekovita podczas Mleko-Expo 2005 jest pierwsze miejsce w prowadzonym przez Agencję Rynku Rolnego Rankingu 10 Największych Exporterów artykułów mleczarskich. Zwycięzcę pucharem nagrodził prezes Agencji Rynku Rolnego.

Spółdzielnia Mleczarska Mlekovita z Wysokiego Mazowieckiego jest krajowym liderem w produkcji mleczarskiej. Z roku na rok firma osiąga coraz lepsze wyniki. Przychody Mlekovity w 2004 roku wyniosły ok. 1100 mln zł. Jedna czwarta produkcji trafia na eksport, m.in. do UE, USA czy Japonii. Wartość eksportu netto za ubiegły rok wyniosła około 300 mln zł. Obecnie Spółdzielnia zatrudnia ponad 1350 pracowników.

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę