Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 23 kwietnia 2021 napisz DONOS@

Cen(n)y jak na początku

Walory łomżyńskiego PEPEES-u znów zyskały na wartości. W środę ceny akcji spółki notowane na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie wzrosły o ponad 5%. Za jedną akcję na zamknięciu sesji płacono po 64,40 zł. Tak drogie akcje spółki ostatni raz były w październiku 1997 roku.

Łomżyński PEPEES na GPW notowany jest od maja 1997 roku. Niemalże do połowy 2003 roku ceny spółki systematycznie spadały. Giełdowy debiut był na poziomie 114 zł, najniższy poziom jaki osiągnęły akcje PEPEES-u to zaledwie 7 złotych.
Od sierpnia tego roku akcje jedynej łomżyńskiej spółki notowanej na Giełdzie nieprzerwanie idą w górę. Zaczynały z poziomu ok. 35 zł, a dziś są już o ponad 80% droższe. W środę przebiły swój rekord z kwietnia ubiegłego roku. Droższe niż teraz akcje spółki były tylko w 1997 roku i to zaledwie przez kilka miesięcy – od maja do października.

210407125521.jpg

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę