Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 29 lipca 2021 napisz DONOS@

Nabór 2021/2022

Drodzy Rodzice !

Informujemy, że rusza nabór na nowy rok 2021/2022. Wszelkie informacje dotyczące naboru oraz harmonogram znajdą Państwo na stronie www.pp5.bip-lomza.pl w zakładce "Nabór do przedszkola" oraz "Dokumenty do pobrania".
Zgodnie z harmonogramem rekrutacyjnym do dnia 09.03.2021r. należy złożyć deklarację o kontynuacji uczęszczania dziecka do przedszkola.
Rodzice, którzy po raz pierwszy będą zapisywać dziecko do przedszkola wnioski mogą składać w terminie 10.03.2021- 23.03.2021r.

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę