Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 22 kwietnia 2024 napisz DONOS@

Dzień Babci i Dziadka

22 stycznia odbyła się w naszej grupie uroczystość z okazji "Dnia Babci i Dziadka".

22 stycznia odbyła się w gr. II uroczystość z okazji "Dnia Babci i Dziadka". Niestety w tym roku uroczystość ta wyglądała trochę inaczej, niż zazwyczaj. Bardzo brakowało nam Was drogie babcie oraz drodzy dziadkowie. Brakowało nam waszych uśmiechów, radości z bycia wśród ukochanych wnucząt, gromkich braw po usłyszeniu słów miłości i przywiązania dzieci do swoich wspaniałych babć i dziadków. Jednak staraliśmy się, aby ten dzień był wyjątkowy i za pomocą nagranej relacji, abyście mogli ujrzeć swoje pociechy, które najpiękniej jak potrafią recytują wierszyki, śpiewają piosenki oraz tańczą dla swoich najukochańszych babć i dziadków na świecie. Wszystkim babciom oraz dziadkom życzymy dużo zdrowia, radości, uśmiechu na codzień. Wszystkiego co najlepsze życzą dzieci oraz wychowawczynie z gr. II 🥰🌷❤️

Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Agata Komorowska
so, 23 stycznia 2021 19:35
Data ostatniej edycji: so, 23 stycznia 2021 19:42:01

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę