Przejdź do treści Przejdź do menu
środka, 17 kwietnia 2024 napisz DONOS@

Babciu! Dziadku! Wszystkiego najlepszego!

Drogie Babcie i Drodzy Dziadkowie, z okazji Waszego Święta składamy najserdeczniejsze życzenia, zdrowia, szczęścia oraz długich lat życia wypełnionych radością, szacunkiem i życzliwością. Aby każdego dnia omijały Was zmartwienia, troski i choroby, a zdobyte doświadczenie oraz życiowa mądrość służyły innym. Wszystkiego co najpiękniejsze życzą Wnuczęta oraz Dyrekcja, Nauczyciele i Personel Przedszkola Publicznego nr 5 w Łomży.

Foto:
Agata Komorowska
cz, 21 stycznia 2021 20:07
Data ostatniej edycji: cz, 21 stycznia 2021 20:10:17

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę