Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 22 kwietnia 2024 napisz DONOS@

Troje zmarłych w niedzielę

Ministerstwo Zdrowia poinformowało w niedzielę o 3 osobach zmarłych z powodu koronawirusa w rejonie Łomży, a testami potwierdzono 18 zakażonych wirusem SARS-CoV-2. W województwie podlaskim wykryto 239 nowych zakażonych, a zmarło 8 chorych. W Polsce ogłoszono 9 410 nowych zakażonych i zmarło 177 osób.

Z opublikowanych danych dziś przez Ministerstwo Zdrowia wynika, że w Łomży wykryto 12 nowych zakażonych koronawirusem, a w powiecie 6 osób. Zmarło 3 chorych, dwoje w Łomży i jedna w powiecie łomżyńskim. U wszystkich zmarłych występowały choroby współistniejące.   

W województwie podlaskim w niedzielę przybyło 239 zakażonych koronawirusem, którym test dał wynik pozytywny. Zmarło 8 chorych, u których występowały choroby współistniejące. 

W Polsce ministerstwo poinformowało o 9 410 nowych potwierdzonych zakażeniach wirusem SARS-CoV-2. Najwięcej w województwach: mazowieckim (1305) i wielkopolskim (1106). Ze względu na ilość nowych zakażeń na 10 tys. mieszkańców najwięcej przybyło w województwach: zachodniopomorskim (5,53) i kujawsko-pomorskim (4,46).

W szpitalach w związku z COVID-19 hospitalizowanych jest 16 364 pacjentów, w tym 1 602 pod respiratorami. 

Na kwarantannie przebywa obecnie 150 515 osób, a nadzorem sanitarnym 6 008. 


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę