Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 15 czerwca 2021 napisz DONOS@

EDPOL najlepszym innowatorem podlaskim wg ZPP

Związek Przedsiębiorców i Pracodawców przyznał w Edpol Food&Innovation Sp. z o.o. tytuł najlepszy innowator. Zamiast uroczystej gali w Białymstoku ze względu na pandemię COVID-19, statuetki wręczono podczas wirtualnej transmisji. Wśród laureatów znalazły się także Zakłady Spożywcze „BONA” w kategorii najbardziej efektywnych pracodawców – małe firmy.

Wybór laureatów Programu odbywa się w kilku etapach. W ramach procesu kwalifikacyjnego eksperci Związku starannie przeanalizowali kilkuletnie wyniki finansowe dostarczone przez wywiadownię Info Veriti, a także profile działalności, potencjał innowacyjny i rozwojowy oraz reputację szerokiej listy firm z regionu – informują organizatorzy. Po ocenie danych, zespół ekspertów wybrał grupę 62 laureatów –  najprężniej działających przedsiębiorstw Podlaskiego, z których finalnie wybrano 9 zwycięzców. 

Najlepszym innowatorem w kategorii małych firm okazał się łomżyński Edpol Food&Innovation Sp. z o.o.  To dostawca rozwiązań technologicznych do branży produkcji artykułów spożywczych. W kontekście tak szerokiej oferty warto zaznaczyć, iż w trudnych czasach pandemii Firma utrzymała ciągłość dostaw. Klienci segmentu B2B mogli nieprzerwanie dokonać zakupu wszystkich produktów, a to m.in. dzięki jasno określonemu kierunkowi rozwoju przy nowoczesnych systemach sprzedaży. Bogata działalność Firmy opiera się na mocnych fundamentach – potencjale pracowniczym, kreatywnym podejściu do trendów żywieniowych, nowoczesnej infrastrukturze produkcyjno-badawczej a przede wszystkim na indywidualnym podejściu do każdego partnera biznesowego – czytamy o nagrodzonym w przesłanym komunikacie. 

Ponadto wśród laureatów najbardziej efektywnych pracodawców w kategorii małych firm znalazły się Zakłady Spożywcze „BONA”. Spółka produkuje ponad 100 różnych produktów do gastronomii, detalu, przemysłu i na eksport. 


 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę