Przejdź do treści Przejdź do menu
środa, 19 czerwca 2024 napisz DONOS@

Szczepienia Covid-19 dla podmiotów leczniczych - komunikat szpitala

„Szpital Wojewódzki w Łomży został wyznaczony, jako punkt szczepień personelu podmiotów wykonujących działalność leczniczą (szpital węzłowy)” – informuje Jolanta Gryc, pełnomocnik dyrektora w przesłanym komunikacie. Łomżyński szpital, jako jeden z 20 w województwie został wyznaczony w ramach realizacji Narodowego Programu Szczepień przeciwko COVID-19.

Wszyscy pracownicy sektora ochrony zdrowia m.in. lekarze, lekarze dentyści, felczerowie, pielęgniarki i położne, pozostałe zawody medyczne, zawody niemedyczne, w tym personel administracyjny i pomocniczy, bez względu na formę współpracy mogą zaszczepić się w tzw. terminie „zerowym”. 

„W związku z powyższym zainteresowane podmioty wykonujące działalność leczniczą do 19 grudnia br. mogą zgłaszać chętny do zaszczepienia personel. Wytyczne dotyczące przyjmowania zgłoszeń przez Szpital Wojewódzki w Łomży opublikowane są na stronie szpitala:

https://szpital-lomza.pl/index.php?wiad=1648” - przekazuje Jolanta Gryc. 

Zarządzający podmiotami medycznymi powinni pobrać plik w exelu i wypełniony odesłać do 19 grudnia 2020 do godz. 15.00.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę