Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 01 grudnia 2020 napisz DONOS@

Jakie podpaski wybrać w przypadku nietrzymania moczu?

Nietrzymanie moczu to wciąż wstydliwy temat. Boryka się z nim wiele pań. Może pojawić się po ciąży, w okresie menopauzy i w wieku senioralnym. Nie oznacza to jednak konieczności wycofania się z życia towarzyskiego. Nieprzyjemnemu zapachowi i innym kłopotliwym kwestiom zapobiec można w prosty sposób, stosując podpaski specjalnie stworzone dla kobiet z problemem nietrzymania moczu. Podpowiadamy, jaki rodzaj podpasek wybrać.

Podpaski na nietrzymanie moczu – kiedy je nosić i jakie są ich rodzaje

Podpaski przeznaczone dla pań z problemem nietrzymania moczu różnią się od zwykłych podpasek. Są bardziej chłonne, wygodniejsze w użyciu i zapewniają maksymalną ochronę nie tylko przed przeciekaniem, ale także przed nieprzyjemnym zapachem. Są zaprojektowane w taki sposób, żeby zapewnić obieg powietrza, co pozwala na zachowanie uczucia świeżości nawet przy długotrwałym noszeniu podpaski. Ich kształt pomyślany jest w taki sposób, żeby przy maksymalnej ochronie gwarantować także dyskrecję, co znacznie zwiększa komfort ich noszenia. Dzięki temu rozwiązaniu można zachować zwykłą aktywność mimo nietrzymania moczu.

 

Podpaski tego rodzaju rekomendowane są już przy nieznacznym nietrzymaniu moczu. Pozwalają dyskretnie rozwiązać problem nieprzyjemnego zapachu i żółtych plam na bieliźnie. Nie są widoczne pod ubraniem, a mogą znacząco zwiększyć pewność siebie i poczucie komfortu w sytuacjach zawodowych, rodzinnych czy towarzyskich.

 

Podpaski na nietrzymanie moczu dostępne są w kilku wariantach, zależnie od stopnia nasilenia tej dolegliwości. Wersje slim i mini przeznaczone są do ochrony przy lekkim nietrzymaniu moczu, wersja normal będzie przydatna przy średnim nietrzymaniu moczu, zaś podpaski maxi, super i extra plus zdadzą egzamin nawet przy ciężkim nietrzymaniu moczu. Dostępne są też podpaski o zwiększonej chłonności, przeznaczone do stosowania na noc.

 

Podpaski na nietrzymanie moczu – jaki rodzaj wybrać?

Na kropelkowe i lekkie nietrzymanie moczu idealne będą podpaski slim. Dzięki systemom kontroli nieprzyjemnego zapachu i szybkiego wchłaniania zapobiegają kłopotliwym symptomom i jednocześnie są praktycznie niewidoczne dla otoczenia. Zapewniają ochronę, komfort i dyskrecję.

Na nietrzymanie moczu o średnim natężeniu polecane są podpaski normal. Idealnie sprawdzą się na wyjścia, a także w domu.

Ochronę w przypadku ciężkiego nietrzymania moczu zapewnią podpaski oznaczone jako super, extra, plus i maxi. Można też wybrać model ze skrzydełkami, co dodatkowo zabezpieczy bieliznę przed poplamieniem. Podpaski na nietrzymanie moczu o ciężkim natężeniu powinny mieć specjalny system, który zapewnia szybkie wchłanianie i uczucie suchości – warto wybrać takie, które to gwarantują.

Podpaski przeznaczone dla pań z najcięższą postacią nietrzymania moczu mają zwiększoną chłonność w tylnej części. Ten rodzaj podpasek będzie też idealny na noc, gwarantując spokojny sen bez konieczności częstego wstawania do toalety i obawy o pościel czy materac.

tekst płatny


 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę