Przejdź do treści Przejdź do menu
środa, 02 grudnia 2020 napisz DONOS@

Czego ginekolog ci nie powie? [Podcast]

Główne zdjęcie
Dr n. med. Tadeusz Oleszczuk

Geny nie są naszym nieuchronnym przeznaczeniem. Sposobem odżywiania i stylem życia, możemy zejść z drogi prowadzącej do chorób, także nowotworowych. Zapraszamy do wysłuchania podcastu z udziałem dra n. med. Tadeusza Oleszczuka, ginekologa, zwolennika medycyny holistycznej, czyli takiej, która poszukuje źródła danej dolegliwości. Być może będzie to pierwszy, mały krok, aby zmienić niezdrowe przyzwyczajenia i uwierzyć, że jelita są naszym drugim mózgiem – dbając o nie, dbamy o siebie.

Dr Tadeusz Oleszczuk jest wykładowcą w Państwowej Wyższej Szkole Informatyki i Przedsiębiorczości w Łomży, a także bohaterem książkowego wywiadu rzeki o intrygującym tytule „Czego ginekolog ci nie powie”, który przeprowadziła z nim Anna Augustyn-Protas. W recenzji wydawniczej tej popularnonaukowej publikacji znana dziennikarka Joanna Racewicz nazwała dra Oleszczuka „Judymem naszych czasów”. 

- Satysfakcja, jeśli mam pacjentkę, która była u siedemnastu lekarzy z powodu swoich problemów z częstym oddawaniem moczu, proponowano jej wycięcie pęcherza, nastrzykiwanie botoksem, dziewczyna ma 24 lata i po mojej trafnej diagnozie od pół roku ma spokój, to nieraz łezka się w oku zakręci – opowiada dr n. med. Tadeusz Oleszczuk w rozmowie z Jolantą Święszkowską. 

Zapraszamy do wysłuchania całego podcastu z cyklu „Akademicki Mikrofon”. Dowiecie się z niego, jak w prosty sposób zadbać o własne zdrowie, co jest stałym elementem biografii osób, które przekroczyły magiczny próg stu lat życia, dlaczego warto poszukiwać przyczyny danej choroby, zamiast żonglować schematami leczenia farmakologicznego. 


 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę