Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 25 maja 2024 napisz DONOS@

KONKURS PLASTYCZNY!!!

Zachęcamy serdecznie 4,5,6 - latki wraz z rodzicami do udziału w konkursie plastycznym pt. ,,Jak przedszkolak dba o swoje zdrowie i bezpieczeństwo?".

 

Kochane dzieci, drodzy rodzice!!

Zachęcamy serdecznie do udziału w konkursie plastycznym pt. ,,Jak przedszkolak dba o swoje zdrowie i bezpieczeństwo” zorganizowanym w ramach realizowanego programu profilaktycznego w naszym przedszkolu ,,Na sportowo jest zdrowo”. Wystarczy namalować dowolną techniką oraz w dowolnym formacie (A4 lub A3)  pracę na temat zdrowego stylu życia w rodzinie dziecka (np. aktywny wypoczynek, zdrowe odżywianie, higiena na co dzień, życie bez używek). Pracę wykonują dzieci wraz z rodzicami w domu, a następnie fotografują i udostępniają na Facebooku przedszkola lub wysyłają na e-mail przedszkole5lomza@wp.pl wraz z informacją dotyczącą autora pracy (imię i nazwisko dziecka, wiek, grupa przedszkolna). Każdy uczestnik otrzyma pamiątkowy dyplom. Zachęcamy do aktywnego spędzenia czasu - dzieci wspólnie z rodzicami – i wykonaniu oryginalnej pracy plastycznej. Na prace czekamy do 20 listopada. Liczymy na wysoką frekwencję oraz pomysłowość naszych wspaniałych przedszkolaków i ich rodziców! Powodzenia!

Prosimy o zapoznanie się z regulaminem konkursu.

Foto:

Załączniki

Agata Komorowska
cz, 12 listopada 2020 18:04
Data ostatniej edycji: cz, 12 listopada 2020 18:09:54

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę