Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 29 października 2020 napisz DONOS@

Szczepienia dla seniorów - zapisy tylko w tym tygodniu

Główne zdjęcie
Fot. UM Łomża

Do 2 października prowadzone będą zapisy na szczepienia przeciwko grypie dla osób po 60. roku życia, posiadających Łomżyńską Kartę Seniora – przypomina Łukasz Czech z biura prasowego łomżyńskiego ratusza.

W ciągu pierwszego tygodnia zapisów chęć zaszczepienia się wyraziło około tysiąca osób - informuje Ratusz.

Zapisy prowadzone są w Urzędzie Miejskim w Łomży (Stary Rynek 14) i Klubie Seniora Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w Łomży (ul. Mickiewicza 4). Szczepienia będą realizowane przez Łomżyńskie Centrum Medyczne sp. z o.o. (ul. kard. Wyszyńskiego 9) oraz Specjalistyczne Centrum Medyczno-Rehabiltacyjne "Eskulap" (ul. Piłsudskiego 82).

"Program szczepień ochronnych przeciwko grypie dla mieszkańców Łomży po 60. roku życia na lata 2019/2020", jest realizowany przez Miasto Łomża od ubiegłego roku. Do tej pory wykonano już 503 szczepienia na kwotę 22 635 zł. Łączna liczba szczepień przewidywana w programie wynosi około 6 tysięcy. 


 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę