Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 20 kwietnia 2021 napisz DONOS@

Mleka i śmietany w folii już nie będzie

Okręgowa Spółdzielnia Mleczarska w Piątnicy zaprzestaje produkować i sprzedawać mleko oraz śmietanę pakowane w torebki foliowe. Produkcji śmietany kremowej 30% w folii OSM Piątnica zaprzestał dziś, a produkcja mleka w folii zakończy się za miesiąc.

Przedstawiciele OSM Piątnica podkreślają, że pakowane w folię dwa rodzaje mleka: 2% oraz 3,2-4,2% i Śmietana kremowa 30% dostępne były jedynie na rynku lokalnym. - „Spółdzielnia podjęła decyzję o zaprzestaniu pakowania tych produktów w folię ponieważ opakowanie tego typu nie odpowiada obowiązującym standardom”. Decyzja wynika również ze zwiększającej się skali produkcji podstawowych wyrobów OSM w Piątnicy: serka wiejskiego i serków śmietankowych Twój Smak. - „Spółdzielnia chce skoncentrować się na nowoczesnych, innowacyjnych produktach, mających szansę na ogólnopolską dystrybucję” - podają przedstawiciele OSM Piątnica.

OSM Piątnica posiada największą w kraju gamę śmietan o: 10, 12, 18, 22, 30 i 36 – procentowej zawartości tłuszczu. Wycofaną z produkcji Śmietanę kremową w folii 0,5 l – doskonale może zastąpić Śmietanka 30% w kubeczku 400g. - podaje OSM Piątnica.

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę