Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 22 kwietnia 2021 napisz DONOS@

Rekord sprzedaży w Grajewie

Pfleiderer Grajewo – producent płyt wiórowych - w trzecim kwartale 2005 roku sprzedał wyroby za niemal 175 mln zł. Osiągnięty poziom przychodów ze sprzedaży w ujęciu kwartalnym jest rekordowy w historii istnienia tej spółki. W porównaniu z wynikami ubiegłorocznymi sprzedaż była wyższa o 16,5 %.

„Głównym powodem tak wysokiego poziomu sprzedaży w trzecim kwartale były wysokie ilości sprzedaży, a w szczególności dostawy dla nowych klientów w kraju i za granicą” – podaje zarząd grajewskiego Pfleiderera w komunikacie giełdowym. - „Wzrost sprzedaży z nadwyżką rekompensował efekt dalszego umocnienia złotego w przychodach Spółki ogółem.”
210407125521.jpg

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę