Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 02 czerwca 2023 napisz DONOS@

Przyrasta osób na kwarantannie, zmarła kolejna osoba w województwie

Kobieta z powiatu białostockiego jest 30. ofiarą koronawirusa w województwie. W Łomży i rejonie na kwarantannie przebywa 168 osób. Na szczęście nie ma u nas nowych zachorowań choć w województwie podlaskim sanepid informuje o pięciu kolejnych przypadkach COVID-19.

O 25. osób wzrosła od liczba osób objętych kwarantanną, znaczny przyrost odizolowań nastąpił w powiecie łomżyńskim. 102. osoby są z Łomży i 66. z powiatu łomżyńskiego. Na szczęście w ciągu minionej doby w naszym rejonie nie wykryto nowych osób z koronawirusem. Dziś 24 osoby mają potwierdzony COVID-19. Nikt też nie wyzdrowiał. 

Jedna osoba chora, o  której dziś informują służby wojewody, w statystykach powiatowych była już wczoraj.

Dziś służby sanitarne informują o kolejnym, 30. przypadku zgonu na koronawirusa. To kobieta w wieku 81 lat, mieszkanka powiatu białostockiego, była hospitalizowana w szpitalu w Łapach. Służby informują o chorobach współistniejących, ale nie podają jakich.

Wojewoda Podlaski i Podlaski Państwowy Wojewódzki Inspektor Sanitarny informują o pięciu kolejnych przypadkach zakażenia koronawirusem w regionie, potwierdzonych pozytywnymi wynikami testów laboratoryjnych. To:

  • starsza kobieta z Suwałk, izolacja domowa,
  • kobieta w sile wieku z Suwałk, izolacja domowa,
  • kobieta w sile wieku z Białegostoku, izolacja domowa,
  • młody mężczyzna z Białegostoku, izolacja domowa,
  • starsza kobieta z powiatu łomżyńskiego, hospitalizowana w USK w Białymstoku.

Ministerstwo Zdrowia poinformowało, że w kraju od wczoraj przybyło 791 osób, a 9. chorych zmarło. W sumie w Polsce u 65 480 osób potwierdzono koronawirusa, a 2 018 z nich zmarło. 


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę