Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 30 maja 2023 napisz DONOS@

Rekord zakażeń w Polsce, w Łomży bez zmian

O 903 nowych przypadkach zakażenia SARS-CoV-2 poinformowało Ministerstwo Zdrowia w dzisiejszym komunikacie. W województwie podlaskim przybyło sześć nowych zakażeń, na szczęście nikogo z Łomży i powiatu łomżyńskiego.

Ministerstwo Zdrowia poinformowało o 903 nowych przypadkach koronawirusa. To dobowy rekord zakażeń od początku pandemii. Zmarło 13 chorych. Łączna liczna zakażeń w Polsce wynosi 60 281, zmarło 1 938 chorych, a ozdrowiało 41 029 zakażonych. 

Powiatowa Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna w Łomży kwarantanną objęła 135 osób, 101 w Łomży i 34 w powiecie łomżyńskim. 

Wojewoda Podlaski i Podlaski Państwowy Wojewódzki Inspektor Sanitarny informują o sześciu kolejnych przypadkach zakażenia koronawirusem w regionie, potwierdzonych pozytywnymi wynikami testów laboratoryjnych. To:

  •  kobieta w sile wieku z powiatu hajnowskiego, izolacja domowa,
  • kobieta w sile wieku z Suwałk, hospitalizowana w Szpitalu Wojewódzkim w Suwałkach,
  • mężczyzna w sile wieku z powiatu suwalskiego, izolacja domowa,
  • młody mężczyzna z Białegostoku, izolacja domowa,
  • młoda kobieta  z Białegostoku, izolacja domowa,
  • mężczyzna w sile wieku z Białegostoku, izolacja domowa.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę