Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 01 czerwca 2023 napisz DONOS@

Brak nowych zakażeń SARS-CoV-2 w Łomży i powiecie

Osiem nowych przypadków zakażenia SARS-CoV-2 w województwie podlaskim w ciągu ostatniej doby. Na szczęście, w tym gronie nie ma nikogo z Łomży i powiatu łomżyńskiego. W kraju natomiast utrzymuje się wysoka liczba zakażeń. Dziś doszło kolejnych 735 przypadków.

Na dziś sytuacja w Łomży i powiecie łomżyńskim wygląda na stabilną. Nie ma nowych przypadków zakażeń, nie ma też nowych ozdrowień. Dziś liczba zakażonych wynosi 16 osób. Wszystkie poddane są izolacji domowej. Dziecko, które było hospitalizowane w Białymstoku także zostało wypisane do domu.
W ciągu ostatniego tygodnia (14-19 sierpnia) Sanepid, Pogotowie i Mobilny Punkt w sumie pobrały 541 próbek wymazów. 

Wojewoda Podlaski i Podlaski Państwowy Wojewódzki Inspektor Sanitarny informują o ośmiu kolejnych przypadkach zakażenia koronawirusem w regionie, potwierdzonych pozytywnymi wynikami testów laboratoryjnych. To:

  • cztery kobiety w sile wieku z Białegostoku, izolacja domowa,
  • młoda kobieta z powiatu zambrowskiego, hospitalizowana w Szpitalu Wojewódzkim w Łomży,
  • młody mężczyzna z powiatu białostockiego, izolacja domowa,
  • kobieta w sile wieku z powiatu bielskiego, izolacja domowa,
  • starszy mężczyzna z Suwałk, hospitalizowany w Szpitalu Wojewódzkim w Suwałkach.

Ministerstwo Zdrowia podało dziś w komunikacie, że w ciągu ostatniej doby wykryto 735 nowych przypadków zachorowań na koronawirusa. Zmarło 17 osób w tym 37-latek z Poznania. Do tej pory w Polsce zanotowano 58 611 przypadków COVID-19, zmarło 1 913 chorych a ozdrowiało 40 099 pacjentów.

 


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę