Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 04 czerwca 2023 napisz DONOS@

Nowe zakażenia w Łomży

Cztery nowe zakażenia SARS-CoV-2 w ciągu ostatniej doby wykryto w Łomży. Wszystkie osoby poddane zostały izolacji domowej. W województwie podlaskim w sumie przybyło dziesięć osób, a w kraju 597.

O kolejnych czterech nowych przypadkach poinformowała Julia Gulanowska z Sanepidu w Łomży. Są to dwie kobiety w sile wieku, jedna młoda kobieta i jeden młody mężczyzna. Jedna z kobiet w sile wieku jest z powiatu łomżyńskiego, reszta z Łomży. Wszystkie te osoby miały kontakt z potwierdzonym przypadkiem koronawirusa w miejscu pracy. 
W dniu dzisiejszym jest 16 potwierdzonych przypadków COVID-19. Jedna osoba jest hospitalizowana w szpitalu w Białymstoku, reszta w izolacji domowej. 

Powoli spada ilość osób podlegających kwaranntanie. Dziś takimi ograniczeniami objęto 128 osób:  81 w Łomży i 47 w powiecie łomżyńskim. 

Wojewoda Podlaski i Podlaski Państwowy Wojewódzki Inspektor Sanitarny informują o dziesięciu kolejnych przypadkach zakażenia koronawirusem w regionie, potwierdzonych pozytywnymi wynikami testów laboratoryjnych. To:

 • starsza kobieta z Białegostoku, hospitalizowana w USK w Białymstoku,
 • młody mężczyzna z Białegostoku, izolacja domowa,
 • kobieta w sile wieku z Łomży, izolacja domowa,
 • młody mężczyzna z Łomży, izolacja domowa,
 • kobieta w sile wieku z powiatu łomżyńskiego, izolacja domowa,
 • młoda kobieta z Łomży, izolacja domowa,
 • młody mężczyzna z powiatu wysokomazowieckiego, izolacja domowa,
 • kobieta w sile wieku z Suwałk, izolacja domowa,
 • młoda kobieta z Białegostoku, izolacja domowa,
 • kobieta w sile wieku z powiatu wysokomazowieckiego, izolacja domowa.

Ministerstwo Zdrowia poinformowało dziś o 597 nowych przypadkach zakażenia SARS-CoV-2, 11 chorych zmarło. W sumie ogólna liczba zarażonych wzrosła do 57 876, a 1 896 spośród nich zmarło.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
 1. Analityki ruchu na naszych serwisach
 2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
 3. Personalizowania reklam
 4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę