Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 21 września 2023 napisz DONOS@

27. ofiara koronawirusa w Podlaskiem

Główne zdjęcie
Zdjęcie ilustracyjne

Wojewódzkie służby sanitarne poinformowały o kolejnym zgonie z powodu COVID-19. To 81. letnia kobieta z powiatu grajewskiego.

Podlaski Państwowy Wojewódzki Inspektor Sanitarny informuje o potwierdzonym dwudziestym siódmym przypadeku zgonu z powodu zachorowania na wirusa Covid-19 w województwie podlaskim. To kobieta w wieku 81 lat, mieszkanka powiatu grajewskiego, która była hospitalizowana w Zakładzie Opiekuńczo-Leczniczym w Szczuczynie. Służby sanitarne informują o chorobach współistniejących.

Przypomnijmy, w ubiegły piątek, służby sanitarne informowały o nowym ognisku koronawirusa w Zakładzie Opiekuńczo-Leczniczym w Szczuczynie. Zaczęło się od wykrycia koronawirusa u jednego z pracowników. Następnie testy potwierdziły obecnośc wirusa SARS-CoV-2 u kolejnych 5. osób personelu i 20. pacjentów. Jedna z tych osób zmarła. To druga ofiara smiertelna z tego ogniska. Wcześniej zmarła 90-letnia kobieta.

230804070022.gif

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę