Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 18 czerwca 2024 napisz DONOS@

Stabilna sytuacja w Łomży i powiecie łomżyńskim

Od soboty u jednej osoby z powiatu łomżyńskiego potwierdzono badaniami obecność wirusa SARS-CoV-2. Wczoraj w łomżyńskim szpitalu zmarła 51-letnia chora z powiatu grajewskiego. To 26 ofiara śmiertelna koronawirusa w podlaskim.

Jak informuje Julia Gulanowska z łomżyńskiego sanepidu, przez weekend w Łomży i powiecie łomżyńskim u jednej młodej kobiety z powiatu potwierdzono obecność  SARS-CoV-2. Ozdrowiały za to dwie osoby, mężczyzna w sile wieku i starsza kobieta oboje z powiatu. Na dziś kwarantannie podlega 160 osób, 107 w Łomży i 53 w powiecie łomżyńskim.

Wczoraj służby sanitarne informowały o kolejnym zgonie z COVID-19. To 51-letnia mieszkanka powiatu grajewskiego hospitalizowana w szpitalu w Łomży. 

Wojewoda Podlaski i Podlaski Państwowy Wojewódzki Inspektor Sanitarny informują dziś o pięciu kolejnych przypadkach zakażenia koronawirusem w regionie, potwierdzonych pozytywnymi wynikami testów laboratoryjnych. To:

  • kobieta w sile wieku z powiatu zambrowskiego, izolacja domowa,
  • mężczyzna w sile wieku z powiatu zambrowskiego, izolacja domowa,
  • mężczyzna w sile wieku z powiatu zambrowskiego, hospitalizowany w Szpitalu Wojewódzkim w Łomży,
  • starsza kobieta z Białegostoku, izolacja domowa,
  • młoda kobieta z Białegostoku, hospitalizowana w USK w Białymstoku.

Ministerstwo Zdrowia poinformowało w poniedziałek o stwierdzonych 595 nowych przypadkach zakażeń  SARS-CoV-2. Osmioro chorych z tego powodu zmarło w ciągu ostatniej doby.

W sumie od początku pandemii u 57 279 osób potwierdzono koronawirusa, 1 885 zmarło, a ozdrowiało 39 359.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę