Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 10 czerwca 2023 napisz DONOS@

Przybywa chorych w Łomży

U siedmiu nowych osób w Łomży potwierdzono obecność wirusa Sars-Cov-2. W województwie podlaskim przybyło 31 przypadków, a w Polsce 825. Tak wyglądają dane o koronawirusie na 14. sierpnia.

Jak informują służby sanitarne, w ciągu ostatniej doby w Łomży przybyło 7 zachorowań na koronawirusa. Są to dwie młode kobiety, młody mężczyzna i czworo dzieci. Jedną z nich jest prawdopodobnie pracownica MPOPS-u. Obecnie w Łomży i powiecie łomżyńskim jest 13 chorych. Wszyscy są w izolacji domowej. Nikt nie jest hospitalizowany. Kwarantanną objętych jest 137 osób: 85 w Łomży i 52 w powiecie łomżyńskim. Dwie osoby ozdrowiały. 

W związku z pojawieniem się żółtej strefy po sąsiedzku, dwóch pracowników sanepidu z Łomży zostało oddelegowanych do pomocy w Powiatowej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej w Grajewie.

 

Podlaski Państwowy Wojewódzki Inspektor Sanitarny w Białymstoku informuje o śmierci dwudziestej piątej osoby z powodu zachorowania na COVID-19 w województwie podlaskim. To 90-letnia mieszkanka powiatu grajewskiego. Miała choroby współistniejące.

 

Wojewoda Podlaski i Podlaski Państwowy Wojewódzki Inspektor Sanitarny informują o trzydziestu jeden kolejnych przypadkach zakażenia koronawirusem w regionie, potwierdzonych pozytywnymi wynikami testów laboratoryjnych. To:

 • nastolatek z Białegostoku, izolacja domowa,
 • starszy mężczyzna z Białegostoku, izolacja domowa,
 • młoda kobieta z Białegostoku, izolacja domowa,
 • kobieta w sile wieku z Grajewa, hospitalizowana w Szpitalu Wojewódzkim w Łomży,
 • kobieta w sile wieku z Białegostoku, hospitalizowana w USK przy Żurawiej w Białymstoku,
 • sześciu starszych mężczyzn z powiatu grajewskiego, hospitalizowane w ZOL w Szczuczynie,
 • starsza kobieta z powiatu grajewskiego, izolacja domowa,
 • dwanaście starszych kobiet z powiatu grajewskiego, hospitalizowane w ZOL w Szczuczynie,
 • czworo dzieci z Łomży, izolacja domowa,
 • dwie młode kobiety z Łomży, izolacja domowa,
 • młody mężczyzna z Łomży, izolacja domowa.

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
 1. Analityki ruchu na naszych serwisach
 2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
 3. Personalizowania reklam
 4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę