Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 20 maja 2024 napisz DONOS@

Wzrasta ilość ludzi objętych kwarantanną w Łomży

Nowe przypadki zachorowań na SARS-CoV-2 w województwie podlaskim. Służby sanitarne poinformowały o siedmiu osobach, u których potwierdzono koronawirusa. W Łomży na razie sytuacja się nie zmieniła, ale przybywa osób odizolowanych.

Powiatowa Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna poinformowała o 153 osobach objętych kwarantanną: 113 to mieszkańcy Łomży a 40 powiatu łomżyńskiego. Ma to związek z wykrytymi kilka dni temu zakażeniami. Przeprowadzane są testy u tych osób na obecność wirusa, aby wykluczyć ludzi zdrowych. Na dziś nie stwierdzono nowych zachorowań i ozdrowień w naszym rejonie.

Wojewoda Podlaski i Podlaski Państwowy Wojewódzki Inspektor Sanitarny informują o siedmiu kolejnych przypadkach zakażenia koronawirusem w regionie, potwierdzonych pozytywnymi wynikami testów laboratoryjnych. To:

  • dziecko z Białegostoku, izolacja domowa,
  • młoda kobieta z Białegostoku, hospitalizowana w USK przy ul. Żurawiej w Białymstoku,
  • młody mężczyzna z Białegostoku, hospitalizowany w USK przy ul. Żurawiej w Białymstoku,
  • cztery kobiety w sile wieku z powiatu grajewskiego, izolacja domowa.

Ministerstwo Zdrowia poinformowało o nowych 715 zakażeniach. Dziewięć osób zmarło. Od początku epidemii koronawirusem zakażonych zostało 53 676 osób, a 1 830  zmarło. 37 611 pacjentów uznaje się za ozdrowieńców.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę