Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 09 lutego 2023 napisz DONOS@

Raport COVID-19

Siedmiu nowych zakażonych COVID-19 w podlaskim, na szczęście nikogo z Łomży. W kraju natomiast Ministerstwo Zdrowia poinformowało o 551 kolejnych osobach z SARS-CoV-2.

Dopiero dziś służby podlaskie poinformowały o pierwszej zmarłej na koronawirusa w Łomży. To siostra Teresa Kuryła ze Zgromadzenia Sióstr Służek NMP Niepokalane, o której informowaliśmy wcześniej. 

Poza tym Wojewoda Podlaski i Podlaski Państwowy Wojewódzki Inspektor Sanitarny informują o siedmiu kolejnych przypadkach zakażenia koronawirusem w regionie, potwierdzonych pozytywnymi wynikami testów laboratoryjnych. To:

 

  • kobieta w sile wieku z powiatu augustowskiego, izolacja domowa,
  • trzech młodych mężczyzn z powiatu augustowskiego, izolacja domowa,
  • nastolatek z Suwałk, izolacja domowa,
  • dziecko z Białegostoku, izolacja domowa,
  • mężczyzna w sile wieku z Białegostoku, izolacja domowa.

 

Na dziś kwarantanną objętych zostało 147 mieszkańców: 107 z Łomży, 40 z powiatu łomżyńskiego. Wzrost wynika z pojawienia się wczoraj dwóch nowych przypadków i koniecznością objęcia  kwarantanną osoby mogące mieć kontakt z zarażonymi.

210204100642.gif

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę