Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 08 czerwca 2023 napisz DONOS@

Kolejny zgon w podlaskim

Dwudziesty trzeci przypadek zgonu z powodu COVID – 19 w województwie podlaskim ogłoszony przez służby sanitarne. W kraju 809 zakażeń koronawirusem i 13 ofiar śmiertelnych, a w Łomży i powiecie łomżyńskim brak nowych zachorowań.

Podlaski Państwowy Wojewódzki Inspektor Sanitarny poinformował o  dwudziestym trzecim przypadku  zgonu z powodu zachorowania na wirusa COVID-19 w województwie. To kobieta w wieku 78 lat, mieszkanka powiatu białostockiego, która była hospitalizowana w szpitalu w Białymstoku. Miała choroby współistniejące.

 

Wojewoda Podlaski i Podlaski Państwowy Wojewódzki Inspektor Sanitarny informują o jednym nowym przypadku zakażenia koronawirusem w regionie, potwierdzonym pozytywnym wynikiem testu laboratoryjnego. To:

 · mężczyzna w sile wieku z powiatu wysokomazowieckiego, izolacja domowa.

 

Oznacza to, że nie przybyło chorych w Łomży i powiecie łomżyńskim. Nikt też nie wyzdrowiał.  Wzrosła natomiast liczba osób objętych kwarantanną. Są to osoby z otoczenia wykrytych chorych oraz przyjeżdżający cudzoziemcy. Dziś kwarantanną objętych jest 108 osób, 65 w Łomży i 43 w powiecie łomżyńskim.

W piątkowym komunikacie Ministerstwo Zdrowia poinformowało o 809 nowych osobach zakażonych COVID-19. To dzienny rekord od początku pandemii. W sumie w Polsce uznaje się za zakażonych 50 324 osoby, zmarło 1787 chorych a 36 041 uznaje się za wyleczonych. 


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę