Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 03 czerwca 2023 napisz DONOS@

Koronawirus - raport

Do 947 wzrosła liczba osób zakażonych wirusem SARS-CoV-2 województwie podlaskim. W poniedziałek przed południem służby wojewody podlaskiego i Sanepidu poinformowały o potwierdzeniu kolejnych 7 zakażeń.

Nowe przypadki zakażenia koronawirusem to:

 1. starszy mężczyzna z  powiatu sejneńskiego, izolacja domowa
 2. starsza kobieta z powiatu sejneńskiego, izolacja domowa
 3. młody mężczyzna z powiatu sejneńskiego, izolacja domowa
 4. dziecko z powiatu monieckiego, izolacja domowa
 5. młody mężczyzna z powiatu monieckiego, izolacja domowa
 6. mężczyzna w sile wieku z powiatu grajewskiego, izolacja domowa
 7. młody mężczyzna z powiatu białostockiego, izolacja domowa.

Z dotychczas zakażonych 947 osób 814 zwalczyło wirusa, a 18 zmarło. Dwa ostatnie zgodny potwierdzono w sobotę.  To mężczyzna w wieku 90 lat z powiatu kolneńskiego, który był hospitalizowany w szpitalu w Grajewie oraz kobieta w wieku 89 lat, mieszkanka powiatu białostockiego, która była hospitalizowana w szpitalu w Białymstoku.  Oboje – tak jak wszystkie wcześniejsze ofiary śmiertelne Covid-19 w województwie podlaskim -  miał choroby współistniejące.

W Łomży i najbliższej okolicy weekend i cały tydzień upłynął bez nowych zakażeń. Z dotychczas zakażonych – od połowy marca - 123 osób w mieście i na terenie gmin powiatu łomżyńskiego wirusa zwalczyło 118 osób. Za zakażone wirusem SARS-CoV-2 Powiatowa Stacja sanitarno-Epodemiologiczna w Łomży uznaje 5 mieszkańców Łomży. 
- Jedna osoba z tej grupy przybywa w szpitalu, pozostali są izolowani w domach – podaje Julia Gulanowska z PSSE w Łomży. - Kwarantanną objętych jest 85 osób, przy czym 48 w Łomży i 37 na terenie powiatu ziemskiego.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
 1. Analityki ruchu na naszych serwisach
 2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
 3. Personalizowania reklam
 4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę