Przejdź do treści Przejdź do menu
środa, 04 października 2023 napisz DONOS@

Po zakażeniach kronawirusem zamknięte dwa oddziały szpitala w Grajewie

Główne zdjęcie
Szpital w Grajewie

Od poniedziałku zamknięte są oddziały chorób wewnętrznych i kardiologii szpitala w Grajewie. O zamknięciu oddziałów zdecydowano, po tym jak u dwóch lekarzy i pielęgniarki stwierdzono zakażenie koronawirusem - podało Polskie Radio Białystok zaznaczając, że w międzyczasie patogen wykryto też u jednego z pacjentów.

Teraz szpital przygotowuje się do wznowienia pracy obu oddziałów. Trwa dezynfekcja pomieszczeń w których pracowali i przebywali zakażenia wirusem SARS-CoV-2 pracownicy i pacjent. 

Od niedzieli (26.07) oddział chorób wewnętrznych ma przyjmować pacjentów w nagłych przypadkach, a od poniedziałku oddziały chorób wewnętrznych i kardiologii szpitala w Grajewie znowu będą przyjmować pacjentów na planowe zabiegi.

230804070022.gif

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę