Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 01 czerwca 2023 napisz DONOS@

Nowe zakażenie w Łomży

Kobieta w sile wieku z Łomży to nowy i jedyny dziś potwierdzony przypadek zakażenia koronawirusem w województwie podlaskim. Kobieta, która już wcześniej przebywała na kwarantannie, teraz przebywa w izolacji domowej. Osoby z najbliższego kontaktu zostały objęte opieką epidemiologiczną.

To 96 osoba z Łomży i 121 na tere ni objętym działaniem  Powiatowej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej w Łomży zakażona koronawirusem od połowy marca. 

W tej chwili w samej Łomży – według danych Sanepidu w Łomży - za zakażonych uznawanych jest 27 osób, a według danych Podlaskiego Urzędu Wojewódzkiego aż 51 osób.  Różnica wynika z liczby ozdowieńców. Sanepid w Łomży podaje, że wirusa zwalczyło 94 ze 121 zakażonych w mieści i najbliższej okolicy, a PUW że tylko 69 z nich.

Według danych przekazywanych przez Julię Gulanowską z Powiatowej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej w Łomży w związku z podejrzeniem zakażenia wirusem SARS-COV-2 w Łomży kwarantanną objętych jest 68 mieszkańców, a na terenie gmin powiatu łomżyńskiego kolejnych 48. W stosunku do danych z poniedziałku liczba objętych kwarantanną w mieście wzrosła o 6, a w powiecie aż o 26 osób.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę