Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 21 maja 2024 napisz DONOS@

Koronawirus - raport

O zakażeniu koronawirusem w województwie podlaskim pięciu kolejnych osób poinformowały w weekend służby sanitarne. Wśród nich nie ma nikogo z Łomży i najbliższej okolicy. Niestety jest także kolejna śmiertelna ofiara zakażenia. To kobieta w wieku 75 lat, mieszkanka powiatu monieckiego, która miała choroby współistniejące i była hospitalizowana w szpitalu w Mońkach.

Wojewoda Podlaski i Podlaski Państwowy Wojewódzki Inspektor Sanitarny w Białymstoku w sobotę poinformowali o 2, a w niedzielę o 3 kolejnych przypadkach zakażenia koronawirusem w regionie, potwierdzonych pozytywnymi wynikami testów laboratoryjnych. To:

  1. nastolatka z powiatu grajewskiego, izolacja domowa
  2. kobieta w sile wieku z powiatu grajewskiego, izolacja domowa
  3. mężczyzna w sile wieku z Białegostoku, hospitalizowany w Szpitalu MSWiA w Białymstoku
  4. kobieta w sile wieku z Suwałk, izolacja domowa
  5. dziecko z Suwałk, izolacja domowa

W sumie w województwie podlaskim odnotowano do tej pory 902 potwierdzone przypadki zakażenia SARS-CoV-2.

652 zwalczyły wirusa i są uznawane za ozdrowieńców, ale niestety 16 osób po zakażeniu zmarło. W tej chwili za zakażonych w całym województwie podlaskim uznawane są 234 osoby. Z tej grupy 40 to mieszkańcy Łomży i najbliższej okolicy. 


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę