Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 04 czerwca 2023 napisz DONOS@

Koronawirus - raport

O 6 nowych przypadkach zakażenia koronawirusem w województwie podlaskim poinformowali Wojewoda Podlaski i Podlaski Państwowy Wojewódzki Inspektor Sanitarny w Białymstoku. Trzy z nich dotyczą zakażeń wśród mieszkańców Łomży. To dwa zaległe, o których wczoraj informował Sanepid w Łomży i jeden nowy. Juli Gulanowska z Powiatowej Stacji Sanitrano-Epidemiologicznej prostuje wczoraj podawane informacje o 9 nowych zakażeniach w mieście. Dwa wyniki dodatnich badań dotyczyły osób, które już wcześniej były podawane jako zakażone. W sumie od początku pandemii w mieście i najbliższej okolicy zakażenie wirusem SARS-CoV-2 potwierdzono dotychczas u 120 osób, a 70 z nich zwalczyło już wirusa.

Nowe przypadki zakażenia koronawirusem z Łomży i województwa podlaskiego o których poinformowali Wojewoda Podlaski i Podlaski Państwowy Wojewódzki Inspektor Sanitarny to:

  1. mężczyzna w sile wieku z Łomży, izolacja domowa
  2. starsza kobieta z Łomży, hospitalizowana w Szpitalu Wojewódzkim w Łomży
  3. młody mężczyzna z Łomży, izolacja domowa
  4. mężczyzna w sile wieku z Suwałk, hospitalizowany w Szpitalu Wojewódzkim w Suwałkach
  5. młody mężczyzna z Białegostoku, izolacja domowa
  6. starsza kobieta z powiatu białostockiego, izolacja domowa.

W w województwie podlaskim odnotowano do tej pory 895 potwierdzonych przypadków zakażenia SARS-CoV-2. Wirusa z zakażonych zwalczyło 625 osób, a 13 osób, po zakażeniu zmarło. To oznacza, że w tej chwili za „aktywne” przypadki zakażenia uznawanych jest 257 osób. 

W Łomży – według najnowszych danych za zakażonych koronawirusem w tej chwili uznawanych jest 47 mieszkańców plus 3 osoby na terenie powiatu łomżyńskiego. 
W związku z podejrzeniem zakażenia w mieście kwarantanną Sanepidu objętych jest 116 mieszkańców Łomży i 66 na terenie gmin powiatu łomżyńskiego.  

 


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę