Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 10 czerwca 2023 napisz DONOS@

Koronawirus w Łomży

Główne zdjęcie
Zakażenia, ozdrowienia i przypadki śmierci po zakażeniu koronawirusem w powiatach województwa podlaskiego według danych PUW w Białymstoku. W Łomży 86 zakażeń - 22 ozdrowienia, oraz na trenie ościennych gmin tworzących powiat łomżyński 25 zakażeń - 19 ozdrowień.

Po 10 potwierdzonych w sobotę, w niedzielę służby poinformowały o jednym nowym przypadku zakażenia koronawirusem w Łomży. To mężczyzna w sile wieku z miasta, który jest hospitalizowany w Szpitalu Wojewódzkim w Łomży. Według danych PUW w Łomży za zakażonych uznaje się 64 osób, a powiecie łomżyńskim 6 kolejnych. Łomżyński Sanepid podaje nieco mniejsze liczny – 60 zakażonych w Łomży i 5 w powiecie. Różnica sprowadza się do liczby ozdrowieńców. Według danych PUW jest ich u nas 41, a według danych łomżyńskiego Sanepidu 45.

Sobota była rekordowa pod względem liczby zakażonych w Łomży. Poinformowano wówczas o wykrytych 10 zakażaniach SARS-CoV-2 wśród mieszkańców miasta. Były to dwie młode kobiety, dwie kobiety w sile wieku, starsza kobieta, dwóch młodych mężczyzn, dwóch mężczyzn w sile wieku oraz starszy mężczyzna. Wszyscy przebywali w izolacji domowej. 

W niedzielę w potwierdzono zakażenie u mężczyzna w sile wieku z Łomży, który ze względu na stan zdrowia przebywa w Szpitalu Wojewódzkim w Łomży.

W całym województwie podlaskim przez dwa dni poinformowano o zakażeniu 15 osób. W sumie od początku pandemii do tej pory potwierdzono 876 przypadków zakażenia SARS-CoV-2. 520 oóśb zwalczyło wirusa, a 12 po zakażeniu zmarło. 


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę