Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 01 czerwca 2023 napisz DONOS@

Wesołych Wakacji

Kochane dzieci, drodzy rodzice! Dziś jest ostatni dzień roku szkolnego 2019/2020 w naszym Przedszkolu. Rok ten był inny niż wszystkie, powodem była i nadal jest panująca epidemia koronawirusa Covid-19. Mamy ogromną nadzieję że nowy rok szkolny rozpoczniemy w pełnym składzie i będziemy mogli wspólnie bawić się i spędzać czas z całą grupą przedszkolną. Od jutra rozpoczynają się długo wyczekiwane WAKACJE!! Z tej okazji życzymy wszystkim dużo słońca, wielu radosnych przygód, niezapomnianych wrażeń. Pogodnych, roześmianych, a przede wszystkim zdrowych i bezpiecznych Wakacji! Życzy Dyrekcja, Nauczyciele oraz Personel Przedszkola Publicznego nr 5 w Łomży. Do zobaczenia we wrześniu! 🌞⛱️🌴

Agata Komorowska
so, 04 lipca 2020 12:49
Data ostatniej edycji: so, 04 lipca 2020 12:52:09

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę