Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 21 września 2023 napisz DONOS@

Koronawirus w Zgromadzeniu Sióstr Służek

Nowe ognisko zakażeni koronawirusem w Łomży zidentyfikowano w Zgromadzeniu Sióstr Służek NMP Niepokalanej. - Zakażenie potwierdzono u dwóch sióstr zakonnych – podje Julia Golanowska z Powiatowej Stacji Sanitrano- Epidemiologicznej w Łomży zaznaczając, że osoby z najbliższego kontaktu zostały objęte opieką epidemiologiczną.

Siostry Służki nie noszą jednolitego stroju. W Łomży ich dom zakonny mieści się przy ul. Wojska Polskiego, ale zakonnice prowadzą także Niepubliczne Przedszkole Katolickie, które mieście się w budynku przy ul. Radzieckiej. 


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę