Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 03 czerwca 2023 napisz DONOS@

Koronawirus wśród władzy Łomży

Główne zdjęcie
Maciej Borysewicz podczas rocznicy uchwalenia Konstytucji 3-go Maja

Wiceprzewodniczący Rady Miejskiej Łomży Maciej Borysewicz ma koronawirusa. Badania laboratoryjne potwierdziły zakażenie. - Jestem w szpitalu w Łomży. Czuje się w miarę OK – mówi Borysewicz prosząc wszystkich mieszkańców Łomży „o przestrzeganie zasad higieny i ostrożności pomimo poluzowania ograniczeń, bo jak widać wirus jest w Łomży”.

Potwierdzenie zakażenia koronawirusem u Macieja Borysewicza to 22 przypadek zakażenia w Łomży i 41 w Łomży i na terenie powiatu łomżyńskiego. To pierwsze potwierdzenie zakażenia w mieście po ponad czterech tygodniach przerwy. 
Sam Borysewicz mówi, że nie wie gdzie mógł zostać zakażony koronawirusem. Opowiada, że nie miał żadnych objawów oprócz delikatnie podwyższonej temperatury.
- Tydzień leżałem w domu, bo myślałem, że jestem przeziębiony. Wczoraj potrzebowałem zwolnienia lekarskiego i lekarz rodzinny skierował mnie do oddziału zakaźnego szpitala. I tak przy okazji wyszło... - opowiada. 

Macieja Borysewicza nie było na wczorajszej uroczystej Sesji rady Miejskiej z okazji 602. rocznicy nadania praw miejskich Łomży. Sanepid zapowiada objęcie opieką epidemiologiczną osób z najbliższego kontaktu w rodzinie, Urzędzie Miejskim i miejscu pracy, czyli w Miejskim Przedsiębiorstwie Wodociągów i Kanalizacji w Łomży.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę