Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 22 września 2023 napisz DONOS@

Przybywa zakażonych... w Białymstoku

Dwa kolejne przypadki zakażenia koronawirusem w Białymstoku potwierdziły służby sanitarne. Nowe przypadki zakażenia dotyczą dziecka i kobiety w sile wieku. Oboje są w izolacji domowej.

Z 82 osób uznawanych we wtorkowy poranek za zakażone w województwie podlaskim aż 37 osób to mieszkańcy Białegostoku, a kolejne 14 osób jest z powiatu białostockiego. 

Wzrost zakażeń koronawirusem w stolicy województwa podlaskiego i jej najbliższej okolicy notuje się od drugiej połowy maja. W ciągu dwóch tygodni potwierdzono 44 nowe przypadki zakażeń. 

Poza Białymstokiem i powiatem białostockim sporą liczbę zakażonych – 19 osób – notuje się w powiecie hajnowskim, oraz 7 w bielskim.
W pozostałych powiatach osób uznawanych za zakażone nie ma, albo są to symboliczne ilości: po 1 osobie w powiatach łomżyńskim, zambrowskim i w Suwałkach, oraz 2 osoby z powiatu wysokomazowieckiego.

W Polsce we wtorkowy poranek liczba osób zakażonych koronawirusem wynosiła 24 271. Z tej grupy 11726 osób zwalczyło wirusa, a 1 081 po zakażeniu zmarło. Zmarli to niemal wyłącznie osoby schorowane i w podeszłym wieku. 

230804070022.gif

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę