Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 03 czerwca 2023 napisz DONOS@

Lekarze i pielęgniarki potrzebne w szpitalu

Szpital Wojewódzki im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Łomży, który od poniedziałku ma zacząć wznawiać „normalną działalność” poszukuje personelu medycznego. Potrzebni są lekarze i pielęgniarki.

Szpital Wojewódzki im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Łomży przed marcową decyzją wojewody podlaskiego o przeprofilowaniu w szpital jednoimienny zakaźny tylko do pacjentów zakażonych koronawirusem, zatrudniał około 1300 pracowników. W tej grupie było około 450 pielęgniarek i około 200 lekarzy. Ci drudzy w większości zatrudnieni byli na tzw. kontraktach, czyli umowach cywilno-prawnych. Po decyzji wojewody część pracowników odeszła... 

Teraz po dwóch i pół miesiącach szpital ma stopniowo wracać do „normalnej” pracy przyjmując pacjentów innych niż z Covid-19. Pierwsze poradnie mają ruszyć w najbliższy poniedziałek, szpitalne oddziały w drugim tygodniu czerwca. 
Okazuje się, że aby do szpitala mogła powróciła „normalność”, wcześniej muszą powrócić tu lekarze i pielęgniarki. Szpital właśnie ogłosił, że zatrudni do pracy lekarzy ze specjalizacją, oraz lekarzy w trakcie specjalizacji w dziedzinach:

  • anestezjologii -  praca w Pionie Anestezjologii/Oddział Anestezjologii i Intensywnej Terapii
  • pediatrii - praca w Pionie Pediatrii/Oddział Dziecięcy
  • chirurgii -  praca w Pionie Chirurgii/Oddział  Chirurgiczny z  Pododdziałem  Chirurgii Onkologicznej  i Naczyniowej
  • kardiologii - praca w Pionie Kardiologii/Oddział Kardiologiczny z  Pododdziałem Intensywnej Opieki Kardiologicznej
  • psychiatrii - praca w Centrum Zdrowia Psychicznego/Oddział Psychiatryczny
  • medycyny ratunkowej - praca w Szpitalnym Oddziale Ratunkowym

Szpital Wojewódzki w Łomży poszukuje także pielęgniarek. Na zatrudnienie mogą liczyć pielęgniarki z tytułem magistra na kierunku pielęgniarstwo, ale także z dyplomem licencjat pielęgniarstwa oraz mające średnie wykształcenie medyczne w zawodzie pielęgniarka. 

Zainteresowani pracą w łomżyńskim szpitalu lekarze swoje oferty mogą składać do dnia 7 czerwca 2020r., a pielęgniarki proszone są o oferty do dnia 9 czerwca 2020r. Może je składać pocztą lub osobiście, na adres: Szpital Wojewódzki w Łomży, Al. Piłsudskiego 11, 18-404 Łomża, Kancelaria, lub na adres e-mail: rekrutacja@szpital-lomza.pl.

 


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę