Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 26 września 2023 napisz DONOS@

Koronawirus - raport

Wczoraj w województwie podlaskim nie stwierdzono żadnego nowego przypadku zakażenia koronawirusem. Dziś, w porannym komunikacie poinformowano o potwierdzeniu zakażenia u 4 osób, a po południu u 2 kolejnych. Większość nowych zakażeń jest w Białymstoku. W całym województwie jako zakażone obecnie uznawanych jest 57 osób. W Łomży i najbliższej okolicy, według danych Sanepidu, są 3 takie osoby.

Nowe zakażenie z województwa podlaskiego, potwierdzono w porannym komunikacie to:

  • starsza kobieta z powiatu bielskiego, izolacja domowa
  • kobieta w sile wieku z Białegostoku, hospitalizowana w USK w Białymstoku
  • mężczyzna w sile wieku z Białegostoku, izolacja domowa
  • kobieta w sile wieku z Białegostoku, izolacja domowa
  • starszy mężczyzna z Białegostoku, izolacja domowa
  • mężczyzna w sile wieku z Białegostoku, izolacja domowa

W sumie w województwie podlaskim liczba osób zakażonych wzrosła do 411. Z tej grupy 345 osób uznaje się za ozdrowieńców, a 9 osób zmarło. To byli głównie ludzie w podeszłym wieku i schorowani. 

W Łomży i na terenie powiatu łomżyńskiego nowych przypadków zakażenia nie wykrywa się od dwóch tygodni. Julia Gulanowska z Powiatowej Stacji Sanitarno-Epidemilogicznej w Łomży w piątkowy poranek podała, że poza trzema osobami – jedna z miasta Łomża i dwie z powiatu ziemskiego - z dodanymi wynikami testów, które przebywają w izolacji domowej, kwarantanną objętych jest jeszcze 110 osób. Część z nich to osoby, które miały kontakt z zakażonymi, ale większość to osoby, które wróciły z zagranicy i formalnie także one są podejrzane o zakażenie koronawirusem. 49 z nich to mieszkańcy Łomży, a 61 jest z gmin powiatu łomżyńskiego. 


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę